![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
iamhopkat | |
![]() |
Movie Buff - 333 Films Ranked
Member Since: May 17, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
Bio: No information
| |

| 81 | Face to Face (1976) - Aug 18, 2009 |
| 95 | Pulp Fiction (1994) - Nov 24, 2008 |
| 85 | The Straight Story (1999) - Nov 24, 2008 |
| 80 | The Birds (1963) - Oct 23, 2007 |
| 65 | Day Night Day Night (2006) - Oct 23, 2007 |
| 65 | In the Mouth of Madness (1995) - Oct 23, 2007 |
| 80 | Henry Fool (1997) - Oct 23, 2007 |
| 75 | Dead Calm (1989) - Oct 23, 2007 |
| 75 | The Astronaut Farmer (2007) - Oct 23, 2007 |
| 70 | I Now Pronounce You Chuck and Larry (2007) - Oct 23, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |