![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
iamjason | |
![]() |
Flick Fan - 20 Films Ranked
Member Since: Aug 24, 2010
Location: USA
|

| 75 | Weird Science (1985) - Aug 24, 2010 |
| 40 | Congo (1995) - Aug 24, 2010 |
| 10 | Batman & Robin (1997) - Aug 24, 2010 |
| 99 | Toy Story 3 (2010) - Aug 24, 2010 |
| 100 | Being John Malkovich (1999) - Aug 24, 2010 |
| 90 | The Iron Giant (1999) - Aug 24, 2010 |
| 90 | Batman Begins (2005) - Aug 24, 2010 |
| 100 | Indiana Jones and the Last Crusade (1989) - Aug 24, 2010 |
| 55 | The Mask (1994) - Aug 24, 2010 |
| 75 | Con Air (1997) - Aug 24, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |