![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
iampat | |
![]() |
Flick Fan - 15 Films Ranked
Member Since: Sep 30, 2010
Location: Vancouver, Canada
|

| 85 | Moon (2009) - Oct 15, 2010 |
| 70 | Before Sunset (2004) - Sep 30, 2010 |
| 90 | What Women Want (2000) - Sep 30, 2010 |
| 40 | Almost Famous (2000) - Sep 30, 2010 |
| 85 | A Beautiful Mind (2001) - Sep 30, 2010 |
| 60 | War of the Worlds (2005) - Sep 30, 2010 |
| 95 | Robots (2005) - Sep 30, 2010 |
| 65 | The Butterfly Effect (2004) - Sep 30, 2010 |
| 80 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Sep 30, 2010 |
| 100 | The Prestige (2006) - Sep 30, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |