![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
iamtall | |
![]() |
Flick Fan - 14 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: UK
|

| 90 | The Terminator (1984) - Aug 18, 2009 |
| 80 | Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events (2004) - Aug 18, 2009 |
| 90 | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Aug 18, 2009 |
| 70 | Summer of Sam (1999) - Aug 18, 2009 |
| 80 | I, Robot (2004) - Aug 18, 2009 |
| 70 | The Bourne Identity (2002) - Aug 18, 2009 |
| 60 | Airplane! (1980) - Aug 18, 2009 |
| 70 | Jerry Maguire (1996) - Aug 18, 2009 |
| 60 | Sideways (2004) - Aug 18, 2009 |
| 80 | Me, Myself & Irene (2000) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |