![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ianaudley | |
![]() |
Movie Buff - 155 Films Ranked
Member Since: Jan 29, 2011
Location: Germany
|

| 80 | Shutter Island (2010) - Jan 29, 2012 |
| 82 | Clockwise (1986) - Jan 29, 2012 |
| 90 | 2012 (2009) - Jan 29, 2012 |
| 60 | Indiana Jones and the Raiders of the Lost Ark (1981) - Jul 21, 2011 |
| 81 | What Women Want (2000) - Jul 21, 2011 |
| 80 | Life of Brian (1979) - Jul 21, 2011 |
| 82 | American Pie (1999) - Jul 21, 2011 |
| 81 | Step Up 2 the Streets (2008) - Jul 21, 2011 |
| 89 | Harry Potter and the Sorcerer's Stone (2001) - Jul 21, 2011 |
| 85 | The Hot Chick (2002) - Jul 21, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |