Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
iansndrs
Movie Buff - 235 Films Ranked
Member Since: Jan 29, 2009
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
99 The Remains of the Day (1993) - Jan 30, 2009
99 Gosford Park (2001) - Jan 30, 2009
90 Ghost Story (1981) - Jan 30, 2009
65 Risky Business (1983) - Jan 30, 2009
80 Rumor Has It... (2005) - Jan 30, 2009
79 Blood Work (2002) - Jan 30, 2009
70 Wall Street (1987) - Jan 30, 2009
78 The Longest Day (1962) - Jan 30, 2009
79 Finding Forrester (2000) - Jan 30, 2009
50 Amistad (1997) - Jan 30, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with iansndrs. Why not go rank more films, then come back and check it out again?