Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Please justify the endi...
the Blog Top Ten War Flicks of th...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Your Best TCIs PSIs Kumpels Starred Reviews Wishlist
Random Film
ianyh
Cinema Addict - 1395 Films Ranked
Member Since: Mar 3, 2008
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
74 Armed and Dangerous - Jul 13, 2009
85 Antibodies - Jul 13, 2009
75 Angel Eyes - Jul 13, 2009
84 The Americanization of Emily - Jul 13, 2009
83 All That Jazz - Jul 13, 2009
75 The Air Up There - Jul 13, 2009
78 Air America - Jul 13, 2009
75 Against All Odds - Jul 13, 2009
78 The Hurt Locker - Jul 13, 2009
83 Moon - Jul 13, 2009
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with ianyh. Why not go rank more films, then come back and check it out again?