![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
iarwain | |
![]() |
Movie Buff - 106 Films Ranked
Member Since: Sep 5, 2008
|

| 85 | Carrie (1976) - Sep 22, 2008 |
| 75 | Damien: Omen II (1978) - Sep 22, 2008 |
| 80 | The Omen (1976) - Sep 22, 2008 |
| 75 | Invasion of the Body Snatchers (1978) - Sep 22, 2008 |
| 75 | Halloween (1978) - Sep 22, 2008 |
| 85 | The Shining (1980) - Sep 22, 2008 |
| 80 | Alien (1979) - Sep 22, 2008 |
| 80 | Jaws (1975) - Sep 22, 2008 |
| 65 | The Texas Chainsaw Massacre (1974) - Sep 22, 2008 |
| 70 | The Exorcist (1973) - Sep 22, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |