![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ib18 | |
![]() |
Flick Fan - 44 Films Ranked
Member Since: Jul 28, 2009
Location: Israel
|

| 89 | Groundhog Day (1993) - Jul 28, 2009 |
| 86 | The Usual Suspects (1995) - Jul 28, 2009 |
| 86 | Lost in Translation (2003) - Jul 28, 2009 |
| 82 | Kindergarten Cop (1990) - Jul 28, 2009 |
| 80 | A League of Their Own (1992) - Jul 28, 2009 |
| 73 | Jackie Brown (1997) - Jul 28, 2009 |
| 81 | Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Jul 28, 2009 |
| 50 | Hulk (2003) - Jul 28, 2009 |
| 75 | 12 Monkeys (1995) - Jul 28, 2009 |
| 77 | Good Will Hunting (1997) - Jul 28, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |