ibnisabbah

ibnisabbah
Movie Buff - 190 Film Ratings
Member Since: 15 May 2012
Location: Ankara, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

82 48% Interstellar (2014) - Rated 27 May 2015
85 83% Café de Flore (2011) - Rated 14 Dec 2012
83 60% Medianeras (2011) - Rated 14 Dec 2012
82 48% Take Shelter (2011) - Rated 14 Dec 2012
84 71% Pirate Radio (2009) - Rated 14 Dec 2012
83 60% Le nom des gens (2010) - Rated 27 Oct 2012
82 48% Ben X (2007) - Rated 12 Oct 2012
84 71% The Return (2003) - Rated 12 Oct 2012
83 60% Detachment (2011) - Rated 12 Oct 2012
83 60% The Help (2011) - Rated 12 Oct 2012