![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
icanuck | |
![]() |
Movie Buff - 139 Films Ranked
Member Since: Mar 17, 2010
Location: Canada
|

| 70 | Live Free or Die Hard (2007) - Nov 15, 2011 |
| 70 | Capitalism: A Love Story (2009) - Nov 15, 2011 |
| 70 | Just Like Heaven (2005) - Nov 15, 2011 |
| 65 | Take Me Home Tonight (2011) - Nov 15, 2011 |
| 75 | Blood Diamond (2006) - Nov 15, 2011 |
| 69 | Lebanon, Pa (2011) - Nov 15, 2011 |
| 75 | Payback (1991) - Nov 15, 2011 |
| 69 | Source Code (2011) - Nov 15, 2011 |
| 69 | Definitely, Maybe (2008) - Nov 15, 2011 |
| 70 | Hanna (2011) - Nov 15, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |