![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
icarusdive | |
![]() |
Movie Buff - 215 Films Ranked
Member Since: Jan 30, 2009
Location: Ithaca, NY, USA
Age: 33
Gender: Male
|

| 85 | The New World (2005) - Jul 29, 2011 |
| 89 | The Thin Red Line (1998) - Jul 29, 2011 |
| 78 | Funny Games (2008) - Mar 31, 2011 |
| 85 | The Sting (1973) - Feb 06, 2011 |
| 89 | The Graduate (1967) - Feb 06, 2011 |
| 88 | The Social Network (2010) - Feb 05, 2011 |
| 89 | Blue Valentine (2010) - Feb 05, 2011 |
| 90 | The Man Who Fell to Earth (1976) - Jan 09, 2011 |
| 94 | True Grit (2010) - Jan 09, 2011 |
| 92 | Black Swan (2010) - Jan 09, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |