Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
ice757
Film Freak - 507 Films Ranked
Member Since: Jan 9, 2009
Location: USA
Recent Rankings
85 Babe (1995) - Jan 11, 2009
89 Jumanji (1995) - Jan 11, 2009
86 End of Days (1999) - Jan 11, 2009
96 Gone in 60 Seconds (2000) - Jan 11, 2009
89 Hitch (2005) - Jan 11, 2009
88 Meet the Parents (2000) - Jan 11, 2009
87 Payback (1999) - Jan 11, 2009
84 The Peacemaker (1997) - Jan 11, 2009
91 The Transporter 2 (2005) - Jan 11, 2009
91 I Am Legend (2007) - Jan 11, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with ice757. Why not go rank more films, then come back and check it out again?