![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ice97 | |
![]() |
Flick Fan - 90 Films Ranked
Member Since: Mar 21, 2010
Location: Canada
|

| 80 | Annie Hall (1977) - Feb 25, 2011 |
| 85 | The Fighter (2010) - Feb 25, 2011 |
| 80 | Léon: The Professional (1994) - Dec 02, 2010 |
| 85 | The Social Network (2010) - Dec 02, 2010 |
| 65 | American Gangster (2007) - Dec 01, 2010 |
| 40 | 16 Blocks (2006) - Dec 01, 2010 |
| 80 | 12 Monkeys (1995) - Dec 01, 2010 |
| 65 | Wonder Boys (2000) - Dec 01, 2010 |
| 65 | Watchmen (2009) - Dec 01, 2010 |
| 70 | Up in the Air (2009) - Dec 01, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |