ice_blue

iceblue_ii
Movie Buff - 132 Film Ratings
Member Since: 30 Jul 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 99% A Single Man (2009) - Rated 21 Jan 2016
89 75% Minority Report (2002) - Rated 03 Aug 2013
58 12% Hannibal (2001) - Rated 03 Aug 2013
70 31% Reservoir Dogs (1992) - Rated 03 Aug 2013
78 47% Miller's Crossing (1990) - Rated 03 Aug 2013
78 47% The Man Who Wasn't There (2001) - Rated 03 Aug 2013
80 52% Chasing Amy (1997) - Rated 03 Aug 2013
45 3% Legally Blonde (2001) - Rated 03 Aug 2013
92 81% Fruitvale Station (2013) - Rated 01 Aug 2013
"Reality is so much crueler than fiction."
72 35% White Men Can't Jump (1992) - Rated 01 Aug 2013