![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
icing | |
![]() |
Flick Fan - 10 Films Ranked
Member Since: Sep 19, 2010
Location: Denmark
|

| 90 | Rain Man (1988) - Sep 19, 2010 |
| 100 | Into the Wild (2007) - Sep 19, 2010 |
| 75 | The Darjeeling Limited (2007) - Sep 19, 2010 |
| 100 | Sideways (2004) - Sep 19, 2010 |
| 85 | The Wackness (2008) - Sep 19, 2010 |
| 80 | Crazy Heart (2009) - Sep 19, 2010 |
| 85 | Up in the Air (2009) - Sep 19, 2010 |
| 80 | The Pursuit of Happyness (2006) - Sep 19, 2010 |
| 100 | The Truman Show (1998) - Sep 19, 2010 |
| 100 | Stranger Than Fiction (2006) - Sep 19, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |