![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
idinn | |
![]() |
Flick Fan - 27 Films Ranked
Member Since: Jan 2, 2011
Location: Aberdeen, UK
|

| 80 | Carlos (2010) - Jan 02, 2011 |
| 65 | The Tourist (2010) - Jan 02, 2011 |
| 85 | The Chorus (2004) - Jan 02, 2011 |
| 70 | The Incredibles (2004) - Jan 02, 2011 |
| 65 | The Rock (1996) - Jan 02, 2011 |
| 80 | The Dark Knight (2008) - Jan 02, 2011 |
| 70 | Unbreakable (2000) - Jan 02, 2011 |
| 70 | Jurassic Park (1993) - Jan 02, 2011 |
| 65 | The Green Mile (1999) - Jan 02, 2011 |
| 85 | Billy Elliot (2000) - Jan 02, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |