Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
idiolaliac
Movie Buff - 233 Films Ranked
Member Since: Jun 29, 2006
Location: USA
Recent Rankings
68 King Kong (2005) - Aug 13, 2007
90 Winter Light (1962) - Aug 13, 2007
100 Lost in Translation (2003) - Aug 13, 2007
90 The Virgin Suicides (1999) - Aug 13, 2007
100 Chinatown (1974) - Aug 13, 2007
98 Casablanca (1942) - Aug 13, 2007
88 Rosemary's Baby (1968) - Aug 13, 2007
80 Jackie Brown (1997) - Aug 13, 2007
85 Magnolia (1999) - Aug 13, 2007
100 The Big Lebowski (1998) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with idiolaliac. Why not go rank more films, then come back and check it out again?