idokorea

idokorea
Flick Fan - 24 Film Ratings
Member Since: 30 Apr 2014
Location: Seoul, South Korea
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

99 83% Notting Hill (1999) - Rated 30 Apr 2014
95 62% Pretty Woman (1990) - Rated 30 Apr 2014
90 31% What Women Want (2000) - Rated 30 Apr 2014
90 31% Shallow Hal (2001) - Rated 30 Apr 2014
99 83% 50 First Dates (2004) - Rated 30 Apr 2014
90 31% You've Got Mail (1998) - Rated 30 Apr 2014
99 83% Too Beautiful to Lie (2004) - Rated 30 Apr 2014
90 31% Howl's Moving Castle (2004) - Rated 30 Apr 2014
90 31% Bungee Jumping of Their Own (2001) - Rated 30 Apr 2014
95 62% Il Mare (2000) - Rated 30 Apr 2014