![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
idrep1 | |
![]() |
Movie Buff - 101 Films Ranked
Member Since: Dec 16, 2008
Location: Boise, Idaho, USA
|
|
Message Sent!
| |

| 85 | Deep Blue Sea (1999) - Dec 16, 2008 |
| 90 | Twister (1996) - Dec 16, 2008 |
| 80 | Robin Hood: Men in Tights (1993) - Dec 16, 2008 |
| 72 | Ricochet (1991) - Dec 16, 2008 |
| 79 | Blade II (2002) - Dec 16, 2008 |
| 72 | Collateral (2004) - Dec 16, 2008 |
| 88 | The League of Extraordinary Gentlemen (2003) - Dec 16, 2008 |
| 88 | Batman Begins (2005) - Dec 16, 2008 |
| 80 | The Da Vinci Code (2006) - Dec 16, 2008 |
| 83 | The Lost World: Jurassic Park (1997) - Dec 16, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |