ifigeneia

ifigeneia
Movie Buff - 201 Film Ratings
Member Since: 23 Jan 2014
Location: Greece
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 83% The Broken Circle Breakdown (2012) - Rated 03 Jul 2015
75 83% The Sea Inside (2004) - Rated 30 Jan 2014
50 34% Coyote Ugly (2000) - Rated 30 Jan 2014
70 71% Melancholia (2011) - Rated 30 Jan 2014
65 58% Match Point (2005) - Rated 30 Jan 2014
75 83% Snatch (2000) - Rated 30 Jan 2014
70 71% Annie Hall (1977) - Rated 30 Jan 2014
65 58% 2001: A Space Odyssey (1968) - Rated 30 Jan 2014
60 47% Catch Me If You Can (2002) - Rated 30 Jan 2014
75 83% Memento (2001) - Rated 30 Jan 2014