ifisan

ifisan
Movie Buff - 103 Film Ratings
Member Since: 12 Jun 2012
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 76% Butch Cassidy and the Sundance Kid (1969) - Rated 12 Jun 2012
85 87% Back to the Future Part III (1990) - Rated 12 Jun 2012
65 22% The Cable Guy (1996) - Rated 12 Jun 2012
65 22% Watchmen (2009) - Rated 12 Jun 2012
70 47% The Terminal (2004) - Rated 12 Jun 2012
85 87% Donnie Darko (2001) - Rated 12 Jun 2012
85 87% Dead Poets Society (1989) - Rated 12 Jun 2012
75 64% The 40-Year-Old Virgin (2005) - Rated 12 Jun 2012
70 47% Madagascar (2005) - Rated 12 Jun 2012
75 64% Finding Nemo (2003) - Rated 12 Jun 2012