![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ih8alex | |
![]() |
Flick Fan - 39 Films Ranked
Member Since: Sep 20, 2010
Location: USA
|

| 95 | The Dark Knight (2008) - Sep 21, 2010 |
| 90 | I Love You, Man (2009) - Sep 21, 2010 |
| 99 | Gattaca (1997) - Sep 21, 2010 |
| 95 | Fight Club (1999) - Sep 21, 2010 |
| 85 | The Last Samurai (2003) - Sep 21, 2010 |
| 80 | Eastern Promises (2007) - Sep 21, 2010 |
| 80 | Bio-Dome (1996) - Sep 21, 2010 |
| 90 | Stigmata (1999) - Sep 21, 2010 |
| 90 | Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Sep 21, 2010 |
| 85 | Forgetting Sarah Marshall (2008) - Sep 21, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |