ihoffius

ihoffius
Movie Buff - 120 Film Ratings
Member Since: 28 Jun 2007
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 30% The Godfather: Part II (1974) - Rated 28 Jun 2007
90 60% The Apartment (1960) - Rated 28 Jun 2007
90 60% The Evil Dead (1981) - Rated 28 Jun 2007
85 30% The Thing (1982) - Rated 28 Jun 2007
90 60% They Live (1988) - Rated 28 Jun 2007
100 98% Annie Hall (1977) - Rated 28 Jun 2007
90 60% Duel (1971) - Rated 28 Jun 2007
98 95% Lolita (1962) - Rated 28 Jun 2007
90 60% A Christmas Story (1983) - Rated 28 Jun 2007
90 60% Taxi Driver (1976) - Rated 28 Jun 2007