![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
iicqbj | |
![]() |
Flick Fan - 75 Films Ranked
Member Since: Sep 9, 2008
Location: Chile
|

| 90 | The Dark Knight (2008) - Sep 28, 2008 |
| 80 | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Sep 28, 2008 |
| 85 | 21 Grams (2003) - Sep 28, 2008 |
| 70 | Vanilla Sky (2001) - Sep 28, 2008 |
| 75 | A Clockwork Orange (1971) - Sep 28, 2008 |
| 65 | Pearl Harbor (2001) - Sep 28, 2008 |
| 65 | Air Force One (1997) - Sep 28, 2008 |
| 75 | Hannibal (2001) - Sep 28, 2008 |
| 95 | Schindler's List (1993) - Sep 28, 2008 |
| 85 | The Silence of the Lambs (1991) - Sep 28, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |