![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
iixdoctajxii | |
![]() |
Movie Buff - 168 Films Ranked
Member Since: Nov 22, 2007
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 100 | Equilibrium (2002) - Nov 23, 2007 |
| 80 | Notting Hill (1999) - Nov 23, 2007 |
| 80 | I, Robot (2004) - Nov 23, 2007 |
| 85 | Pearl Harbor (2001) - Nov 23, 2007 |
| 90 | Office Space (1999) - Nov 23, 2007 |
| 90 | American History X (1998) - Nov 23, 2007 |
| 98 | Life Is Beautiful (1997) - Nov 23, 2007 |
| 97 | Old School (2003) - Nov 22, 2007 |
| 90 | The Matrix Reloaded (2003) - Nov 22, 2007 |
| 95 | Vanilla Sky (2001) - Nov 22, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |