![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ijussila | |
![]() |
Movie Buff - 189 Films Ranked
Member Since: Sep 1, 2008
Location: Oulu, Oulu, Finland
|
|
Bio: I like to watch a lot of movies, and usually see at least 7 movies/week. But not just any movies, only good movies. I hate bad stuff.
| |

| 59 | Bedtime Stories (2008) - Jan 31, 2009 |
| 60 | Righteous Kill (2008) - Jan 31, 2009 |
| 80 | Eagle Eye (2008) - Jan 31, 2009 |
| 88 | Quantum of Solace (2008) - Jan 31, 2009 |
| 80 | Role Models (2008) - Jan 31, 2009 |
| 78 | Yes Man (2008) - Jan 31, 2009 |
| 80 | Seven Pounds (2008) - Jan 31, 2009 |
| 83 | Marley & Me (2008) - Jan 31, 2009 |
| 88 | Body of Lies (2008) - Jan 31, 2009 |
| 87 | Zack and Miri Make a Porno (2008) - Jan 31, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |