![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ikoddn | |
![]() |
Movie Buff - 205 Films Ranked
Member Since: Mar 21, 2010
Location: Bergen, Hordaland, Norway
|

| 80 | The Ghost Writer (2010) - Mar 28, 2011 |
| 72 | Network (1976) - Feb 12, 2011 |
| 85 | 127 Hours (2010) - Feb 12, 2011 |
| 77 | Alien (1979) - Feb 12, 2011 |
| 66 | Annie Hall (1977) - Feb 12, 2011 |
| 84 | The Best Years of Our Lives (1946) - Feb 12, 2011 |
| 71 | Armadillo (2010) - Feb 12, 2011 |
| 57 | Who's Afraid of Virginia Woolf? (1966) - Feb 12, 2011 |
| 84 | The Grapes of Wrath (1940) - Feb 12, 2011 |
| 85 | The Prestige (2006) - Jan 09, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |