Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
ili
Movie Buff - 195 Films Ranked
Member Since: Apr 8, 2009
Location: İstanbul, Turkey
Recent Rankings
75 The Usual Suspects (1995) - Apr 09, 2009
70 Catch Me If You Can (2002) - Apr 09, 2009
60 I Am Legend (2007) - Apr 09, 2009
51 Superbad (2007) - Apr 09, 2009
69 Reign of Fire (2002) - Apr 09, 2009
65 Secretary (2002) - Apr 09, 2009
51 Mars Attacks! (1996) - Apr 09, 2009
70 Dances with Wolves (1990) - Apr 09, 2009
70 Inside Man (2006) - Apr 09, 2009
69 Shaun of the Dead (2004) - Apr 09, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with ili. Why not go rank more films, then come back and check it out again?