![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
illnature | |
![]() |
Film Freak - 546 Films Ranked
Member Since: Jan 19, 2012
Location: USA
|

| 81 | Blue Valentine (2010) - Apr 16, 2012 |
| 70 | Gran Torino (2008) - Mar 31, 2012 |
| 50 | Bottle Shock (2008) - Mar 31, 2012 |
| 76 | Happy Accidents (2000) - Mar 24, 2012 |
| 66 | Humboldt County (2008) - Mar 18, 2012 |
| 77 | Croupier (1998) - Mar 18, 2012 |
| 50 | Conversations with Other Women (2005) - Mar 18, 2012 |
| 50 | Fanboys (2009) - Mar 18, 2012 |
| 20 | Good Dick (2008) - Mar 18, 2012 |
| 75 | Waiting... (2005) - Mar 18, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |