![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
illuminarok | |
![]() |
Movie Buff - 102 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: USA
|

| 80 | How to Lose a Guy in 10 Days (2003) - Aug 20, 2009 |
| 75 | Stargate (1994) - Aug 20, 2009 |
| 79 | Resident Evil (2002) - Aug 20, 2009 |
| 85 | Independence Day (1996) - Aug 20, 2009 |
| 80 | Twister (1996) - Aug 20, 2009 |
| 65 | Teenage Mutant Ninja Turtles (1990) - Aug 20, 2009 |
| 80 | Thelma & Louise (1991) - Aug 20, 2009 |
| 75 | Snakes on a Plane (2006) - Aug 20, 2009 |
| 70 | Ghost Dog: The Way of the Samurai (1999) - Aug 20, 2009 |
| 50 | Unbreakable (2000) - Aug 20, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |