![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
illwearmyhat | |
![]() |
Flick Fan - 50 Films Ranked
Member Since: Jan 31, 2010
Location: USA
|

| 60 | The Family Stone (2005) - Jan 31, 2010 |
| 79 | The Goonies (1985) - Jan 31, 2010 |
| 60 | Silent Hill (2006) - Jan 31, 2010 |
| 65 | 8 Mile (2002) - Jan 31, 2010 |
| 79 | Knocked Up (2007) - Jan 31, 2010 |
| 75 | The Day After Tomorrow (2004) - Jan 31, 2010 |
| 80 | Catch Me If You Can (2002) - Jan 31, 2010 |
| 80 | The Terminal (2004) - Jan 31, 2010 |
| 80 | Walk the Line (2005) - Jan 31, 2010 |
| 80 | The Craft (1996) - Jan 31, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |