iloveanarchy

iloveanarchy
Film Freak - 736 Film Ratings
Member Since: 28 May 2012
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 16% Children of Men (2006) - Rated 28 May 2012
60 16% Burn After Reading (2008) - Rated 28 May 2012
80 75% 28 Days Later (2002) - Rated 28 May 2012
50 6% Black Hawk Down (2001) - Rated 28 May 2012
80 75% The Return (2003) - Rated 28 May 2012
70 43% Coach Carter (2005) - Rated 28 May 2012
70 43% A History of Violence (2005) - Rated 28 May 2012
70 43% Tae Guk Gi: The Brotherhood of War (2004) - Rated 28 May 2012
70 43% Namuslu (1985) - Rated 28 May 2012
80 75% American Beauty (1999) - Rated 28 May 2012