![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
imaduck | |
![]() |
Flick Fan - 48 Films Ranked
Member Since: Oct 18, 2007
Location: Las Vegas, Nevada, USA
|

| 30 | The Return of Swamp Thing (1989) - Oct 23, 2007 |
| 80 | Masters of the Universe (1987) - Oct 23, 2007 |
| 98 | Across the Universe (2007) - Oct 23, 2007 |
| 90 | Funny Games (1997) - Oct 20, 2007 |
| 90 | Lost in Translation (2003) - Oct 19, 2007 |
| 80 | Girl, Interrupted (1999) - Oct 19, 2007 |
| 85 | Crash (2005) - Oct 19, 2007 |
| 100 | The Godfather (1972) - Oct 19, 2007 |
| 88 | Halloween (2007) - Oct 18, 2007 |
| 0 | Troll 2 (1990) - Oct 18, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |