Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
imagnrymuffn
Flick Fan - 21 Films Ranked
Member Since: Jul 30, 2010
Location: USA
Recent Rankings
83 Vanilla Sky (2001) - Jul 30, 2010
Mini-Review: Good... but weird. Not entirely original.
86 A Goofy Movie (1995) - Jul 30, 2010
89 Forrest Gump (1994) - Jul 30, 2010
85 Rocky (1976) - Jul 30, 2010
100 (500) Days of Summer (2009) - Jul 30, 2010
Mini-Review: An honest movie. Joseph Gordon-Levitt is perfect in this. He really shows some of his acting chops.
95 Grease (1978) - Jul 30, 2010
97 Howl's Moving Castle (2004) - Jul 30, 2010
82 Hitch (2005) - Jul 30, 2010
75 27 Dresses (2008) - Jul 30, 2010
67 Wimbledon (2004) - Jul 30, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with imagnrymuffn. Why not go rank more films, then come back and check it out again?