Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
imamonkey
Film Freak - 508 Films Ranked
Member Since: Apr 23, 2009
Location: USA
Recent Rankings
20 Shanghai Knights (2003) - Aug 02, 2011
65 The Hills Have Eyes (2006) - Aug 02, 2011
80 Forrest Gump (1994) - Aug 02, 2011
62 Jumper (2008) - Aug 02, 2011
93 Heat (1995) - Feb 25, 2011
73 Anger Management (2003) - Feb 25, 2011
65 Brokeback Mountain (2005) - Feb 25, 2011
Mini-Review: Director tries to force poetry out of a story about gay cowboys.
92 More (1998) - Jan 29, 2011
86 U.S. Marshals (1998) - Jan 29, 2011
92 Boiler Room (2000) - Jan 29, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with imamonkey. Why not go rank more films, then come back and check it out again?