![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
imjm68 | |
![]() |
Flick Fan - 53 Films Ranked
Member Since: Sep 20, 2010
Location: USA
|

| 65 | Manhattan (1979) - Sep 20, 2010 |
| 55 | Amores Perros (2000) - Sep 20, 2010 |
| 60 | The Sixth Sense (1999) - Sep 20, 2010 |
| 65 | Toy Story (1995) - Sep 20, 2010 |
| 70 | The Lady from Shanghai (1947) - Sep 20, 2010 |
| 60 | WALL·E (2008) - Sep 20, 2010 |
| 60 | The Squid and the Whale (2005) - Sep 20, 2010 |
| 65 | MASH (1970) - Sep 20, 2010 |
| 65 | Grand Illusion (1937) - Sep 20, 2010 |
| 65 | Jackie Brown (1997) - Sep 20, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |