![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
immrbiggs | |
![]() |
Movie Buff - 197 Films Ranked
Member Since: Nov 27, 2008
Location: Northridge, CA, USA
|
|
Message Sent!
| |

| 79 | Independence Day (1996) - Dec 03, 2008 |
| 92 | Mystic River (2003) - Dec 03, 2008 |
| 68 | Mr. Deeds (2002) - Dec 03, 2008 |
| 91 | The Life Aquatic with Steve Zissou (2004) - Dec 03, 2008 |
| 82 | White Oleander (2002) - Dec 03, 2008 |
| 76 | Bend It Like Beckham (2002) - Dec 03, 2008 |
| 87 | Remember the Titans (2000) - Dec 03, 2008 |
| 73 | Austin Powers: The Spy Who Shagged Me (1999) - Dec 03, 2008 |
| 72 | Deuce Bigalow: Male Gigolo (1999) - Dec 03, 2008 |
| 82 | Shrek 2 (2004) - Dec 03, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |