Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
impar
Flick Fan - 15 Films Ranked
Member Since: Mar 11, 2010
Location: Belgium
Recent Rankings
95 Reservoir Dogs (1992) - Mar 11, 2010
75 Hancock (2008) - Mar 11, 2010
70 Transmorphers (2007) - Mar 11, 2010
75 Moonraker (1979) - Mar 11, 2010
70 Shooter (2007) - Mar 11, 2010
75 Paranormal Activity (2009) - Mar 11, 2010
70 Death Proof (2007) - Mar 11, 2010
69 Shaun of the Dead (2004) - Mar 11, 2010
65 The Punisher (2004) - Mar 11, 2010
90 The Dark Knight (2008) - Mar 11, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with impar. Why not go rank more films, then come back and check it out again?