![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
impus | |
![]() |
Movie Buff - 371 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: USA
|

| 75 | Rain Man (1988) - Nov 20, 2010 |
| 50 | The Breakfast Club (1985) - Nov 20, 2010 |
| 30 | 2001: A Space Odyssey (1968) - Nov 20, 2010 |
| 50 | The Royal Tenenbaums (2001) - Nov 20, 2010 |
| 70 | 28 Days Later (2002) - Nov 20, 2010 |
| 85 | Alien (1979) - Nov 20, 2010 |
| 70 | Jarhead (2005) - Nov 20, 2010 |
| 85 | Die Hard (1988) - Nov 20, 2010 |
| 80 | The Terminator (1984) - Nov 20, 2010 |
| 85 | RoboCop (1987) - Nov 20, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |