Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
indiansummer
Flick Fan - 58 Films Ranked
Member Since: Jan 6, 2010
Location: Canada
Recent Rankings
90 Starsky & Hutch (2004) - Jan 06, 2010
70 Revolutionary Road (2008) - Jan 06, 2010
80 Kill Bill: Volume 1 (2003) - Jan 06, 2010
85 Kill Bill: Volume 2 (2004) - Jan 06, 2010
85 Adaptation. (2002) - Jan 06, 2010
80 Swing Kids (1993) - Jan 06, 2010
75 The Girl Next Door (2004) - Jan 06, 2010
85 Romeo + Juliet (1996) - Jan 06, 2010
90 Life of Brian (1979) - Jan 06, 2010
75 Something's Gotta Give (2003) - Jan 06, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with indiansummer. Why not go rank more films, then come back and check it out again?