Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
indiefish
Movie Buff - 235 Films Ranked
Member Since: Feb 5, 2010
Location: Canada
Recent Rankings
60 The Jacket (2005) - Feb 11, 2010
60 The Last Samurai (2003) - Feb 11, 2010
75 Dazed and Confused (1993) - Feb 11, 2010
60 The Waterboy (1998) - Feb 11, 2010
60 Reservoir Dogs (1992) - Feb 11, 2010
60 Dogma (1999) - Feb 11, 2010
80 One Hour Photo (2002) - Feb 11, 2010
80 The Wedding Singer (1998) - Feb 11, 2010
22 Hot Fuzz (2007) - Feb 11, 2010
80 A History of Violence (2005) - Feb 11, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with indiefish. Why not go rank more films, then come back and check it out again?