![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
indiemaker05 | |
![]() |
Movie Buff - 192 Films Ranked
Member Since: Dec 3, 2007
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 75 | The Sandlot (1993) - Dec 03, 2007 |
| 80 | The Cell (2000) - Dec 03, 2007 |
| 90 | Little Miss Sunshine (2006) - Dec 03, 2007 |
| 90 | My Sassy Girl (2001) - Dec 03, 2007 |
| 70 | A History of Violence (2005) - Dec 03, 2007 |
| 70 | V for Vendetta (2006) - Dec 03, 2007 |
| 70 | Go (1999) - Dec 03, 2007 |
| 80 | Cinema Paradiso (1988) - Dec 03, 2007 |
| 80 | Of Mice and Men (1992) - Dec 03, 2007 |
| 50 | The Punisher (2004) - Dec 03, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |