![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
indole | |
![]() |
Movie Buff - 144 Films Ranked
Member Since: Aug 19, 2007
|

| 80 | Inception (2010) - Dec 24, 2011 |
| 90 | Black Cat, White Cat (1998) - Dec 24, 2011 |
| 75 | Alien (1979) - Dec 24, 2011 |
| 80 | I Heart Huckabees (2004) - Dec 24, 2011 |
| 75 | The Animatrix (2003) - Apr 07, 2009 |
| 75 | Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan (2006) - Apr 07, 2009 |
| 75 | In Bruges (2008) - Apr 07, 2009 |
| 65 | The Truman Show (1998) - Apr 07, 2009 |
| 65 | Capote (2005) - Apr 07, 2009 |
| 70 | Y Tu Mamá También (2001) - Apr 07, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |