Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
ineluki
Movie Buff - 213 Films Ranked
Member Since: Jan 7, 2007
Location: Japan
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
20 Clash of the Titans (2010) - Jul 07, 2010
68 Live Free or Die Hard (2007) - Jul 07, 2010
85 Thank You for Smoking (2006) - Jul 07, 2010
89 The Fall (2008) - Jul 07, 2010
80 Secretary (2002) - Jul 07, 2010
89 Chinatown (1974) - Aug 08, 2009
66 Public Enemies (2009) - Jul 02, 2009
45 Knowing (2009) - Jul 02, 2009
70 Fight Club (1999) - May 02, 2009
80 Spirited Away (2002) - May 02, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with ineluki. Why not go rank more films, then come back and check it out again?