![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
inexhale | |
![]() |
Movie Buff - 139 Films Ranked
Member Since: Jun 18, 2009
Location: Greece
|
|
Message Sent!
| |

| 81 | City of God (2003) - Aug 31, 2011 |
| 87 | Enter the Void (2010) - Nov 13, 2010 |
| 70 | Dog Soldiers (2002) - Nov 01, 2010 |
| 78 | 36th Chamber of Shaolin (1978) - Nov 01, 2010 |
| 90 | Home (2009) - Nov 01, 2010 |
| 77 | Predators (2010) - Oct 12, 2010 |
| 73 | Onibaba (1964) - Jun 03, 2010 |
| 84 | Stalker (1979) - Jun 03, 2010 |
| 83 | Waltz with Bashir (2008) - Jun 03, 2010 |
| 81 | Dark City (1998) - Jun 03, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |