inferno181

inferno181
Flick Fan - 19 Film Ratings
Member Since: 03 Jan 2011
Location: India
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 13% 2012 Doomsday (2008) - Rated 03 Jan 2011
85 39% 10,000 B.C. (2008) - Rated 03 Jan 2011
99 97% 300 (2007) - Rated 03 Jan 2011
50 2% Lolita (1962) - Rated 03 Jan 2011
95 84% Star Trek (2009) - Rated 03 Jan 2011
92 71% Memento (2001) - Rated 03 Jan 2011
85 39% Dances with Wolves (1990) - Rated 03 Jan 2011
90 57% Big Daddy (1999) - Rated 03 Jan 2011
95 84% A Beautiful Mind (2001) - Rated 03 Jan 2011
95 84% Braveheart (1995) - Rated 03 Jan 2011