infinitepest

infinitepest
Movie Buff - 337 Film Ratings
Member Since: 03 Mar 2012
Location: Ireland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 57% The Rookie (2002) - Rated 29 Dec 2015
11% Eight Legged Freaks (2002) - Rated 29 Dec 2015
73 74% Jarhead (2005) - Rated 29 Dec 2015
11% Billy Madison (1995) - Rated 29 Dec 2015
65 57% Hulk (2003) - Rated 29 Dec 2015
60 46% Beavis and Butt-Head Do America (1996) - Rated 29 Dec 2015
70 69% Edge of Tomorrow (2014) - Rated 29 Dec 2015
60 46% Die Another Day (2002) - Rated 29 Dec 2015
84 96% The Iron Giant (1999) - Rated 29 Dec 2015
75 79% E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Rated 29 Dec 2015