![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ini1980 | |
![]() |
Film Freak - 808 Films Ranked
Member Since: Aug 19, 2009
Location: Australia
|
|
Message Sent!
| |

| 60 | Bad Teacher (2011) - Jan 29, 2012 |
| 72 | Hugo (2011) - Jan 29, 2012 |
| 65 | Tangled (2010) - Jan 15, 2012 |
| 69 | Contagion (2011) - Jan 15, 2012 |
| 58 | Jawbreaker (1999) - Jan 14, 2012 |
| 55 | Bewitched (2005) - Jan 14, 2012 |
| 55 | Due Date (2010) - Jan 14, 2012 |
| 55 | Walk the Line (2005) - Jan 14, 2012 |
| 67 | Someone Like You (2001) - Jan 14, 2012 |
| 75 | Midnight in Paris (2011) - Jan 14, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |