![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
initzathras | |
![]() |
Flick Fan - 32 Films Ranked
Member Since: May 5, 2006
Location: USA
|

| 85 | Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Aug 13, 2007 |
| 85 | The Cider House Rules (1999) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Much Ado About Nothing (1993) - Aug 13, 2007 |
| 90 | The Village (2004) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Galaxy Quest (1999) - Aug 13, 2007 |
| 98 | Stargate (1994) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Outbreak (1995) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Hero (2002) - Aug 13, 2007 |
| 85 | The Mothman Prophecies (2002) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |